Voor diegene die voor het eerst fluiten dit seizoen:
Denk om het installeren van de app KNKV Wedstrijdzaken van Sportlink. Je krijgt dan daarin ook de wedstrijden te zien die je moet fluiten en kun je het digitale wedstrijdformulier voor en na de wedstrijd gebruiken. Ook handig om je eigen team of andere teams te volgen.

Je wordt uiterlijk een half uur voor aanvang van de wedstrijd verwacht. Meld je bij de zaaldienst en op het veld bij de Ritola coach.
Als er behoefte is aan begeleiding van Lizan, neem dan vroegtijdig contact met haar op. Zonder overleg is er geen begeleider!
Mocht je verhinderd zijn, probeer dan onderling of met iemand anders die niet opgesteld staat te ruilen. De wijziging graag zowel aan mij (scheidsrechter@ritola.nl) als aan de webmaster (Webmaster@ritola.nl) doorgeven.

Marlize

De scheidsrechters voor de wedstrijden vanaf januari volgen z.s.m.

Datum Aanvangstijd Thuisteam Uitteam Scheidsrechter
21-11-2019 19:30 Ritola MW1 Vitesse (Be) MW1 Marlize Doedens
23-11-2019 16:45 Ritola 4 Thrianta 3 Wim Venema
23-11-2019 15:30 Ritola C1 Hoogkerk C1 Teije Kraf
23-11-2019 14:20 Ritola D1 Elko D1 Robert Plaisier
30-11-2019 13:40 Ritola C1 Nic. C1 Willem Jan Tuinman
30-11-2019 12:40 Ritola F2 Oerterp/VKC F1 Justin Spoelder
7-12-2019 14:45 Ritola 4 Roda ’70 1 Bert Knijp
7-12-2019 13:40 Ritola D1 Roreko D1 Ingrid Haan
7-12-2019 12:40 Ritola E1 DES (N) E1 Manon Pater
7-12-2019 12:40 Ritola F2 Roda ’70 F1 Manon Voerknecht
14-12-2019 19:10 Ritola B1 SDO (S) B1 Wim Venema
14-12-2019 18:00 Ritola C1 Stadskanaal ’74 C1 Rienus Doedens
14-12-2019 17:00 Ritola E1 Zunobri E1 Rienus Doedens
14-12-2019 17:00 Ritola F1 Oerterp/VKC F1 Lianne Pater
14-12-2019 17:00 Ritola F2 AVO F1 Jelle Oosterlaan
19-12-2019 19:30 Ritola MW1 Nic./Hoogkerk MW1 Rienus Doedens
20-12-2019 17:30 Ritola E2 AVO E3 Tessa Doedens
21-12-2019 12:00 Ritola A2 ROG A2 Stan Terpstra
11-1-2020 14:55 Ritola 4 Niek 1
11-1-2020 13:40 Ritola A2 Rodenburg/OWK/Sparta (Ze)/Zunobri A2
11-1-2020 12:40 Ritola E1 Hoogkerk/Nic. E4
11-1-2020 12:40 Ritola F1 Ritola F2
18-1-2020 20:15 Ritola 4 De Parabool 7
18-1-2020 19:10 Ritola B1 Korwi B1 Bert Knijp
18-1-2020 18:00 Ritola D1 AVO D2
18-1-2020 17:00 Ritola E2 Zunobri E2
18-1-2020 17:00 Ritola F1 AVO F1
23-1-2020 19:30 Ritola MW1 SDO (S) MW1 Tim van Winsum
25-1-2020 15:45 Ritola 4 HHV 4
25-1-2020 14:30 Ritola A2 DrachtenA3
25-1-2020 13:30 Ritola C1 Elko C1
25-1-2020 12:35 Ritola E1 Nic./Hoogkerk E2
25-1-2020 12:35 Ritola F2 Sparta (Ze) F1
1-2-2020 15:35 Ritola A2 DWA/Argo A2
1-2-2020 14:30 Ritola C1 SDO (S) C1
1-2-2020 13:30 Ritola D1 SCO D2
1-2-2020 12:30 Ritola E1 WSS E1
1-2-2020 12:30 Ritola F2 Ritola F1
6-2-2020 19:30 Ritola MW1 Moedig Voorwaarts MW2 Rienus Doedens
8-2-2020 16:45 Ritola B1 AVO B3 Marlize Doedens
8-2-2020 15:35 Ritola D1 EKC 2000 D1
8-2-2020 14:30 Ritola E2 Roda ’70 E1
8-2-2020 14:30 Ritola F1 Roda ’70 F1
29-2-2020 13:00 Ritola 4 ROG 5
29-2-2020 11:50 Ritola B1 EKC 2000 B1
29-2-2020 10:45 Ritola E2 Nic./Hoogkerk E3
29-2-2020 10:45 Ritola F1 Sparta (Ze) F1
12-3-2020 19:30 Ritola MW1 AVO MW2 Tim van Winsum
14-3-2020 17:50 Ritola A2 Zunobri/OWK/Rodenburg/Sparta (Ze) A3
14-3-2020 16:40 Ritola B1 Stadskanaal ’74 B1 Marlize Doedens
14-3-2020 15:30 Ritola C1 Thrianta C1
14-3-2020 14:30 Ritola E2 Stadskanaal ’74 E1
19-3-2020 19:30 Ritola MW1 Roreko MW1 Wim Venema
21-3-2020 15:10 Ritola E1 AVO E3
21-3-2020 15:10 Ritola F2 WSS F1
28-3-2020 12:30 Ritola A2 Invicta/Frigro/Harkema A3
28-3-2020 11:25 Ritola B1 Hoogkerk/Nic. B3
28-3-2020 10:15 Ritola D1 SIOS D2
28-3-2020 09:15 Ritola E2 DWA/Argo E1
28-3-2020 09:15 Ritola F1 WSS F1

Kantinediensten najaar 2019

Als je staat opgesteld voor kantinedienst, neem dan even de richtlijnen door die op de site staan. Zorg ervoor dat je 5 minuten voor je dienst aanwezig bent.
Als het je niet lukt om een kantinedienst te draaien waarbij je staat opgesteld, moet je zelf voor vervanging zorgen. Wil je dit wel doorgeven aan Arjan?
Verder is het voor de vereniging van belang om de externe scheidsrechters goed te ontvangen. Deze taak ligt in de handen van de personen die op dat moment kantinedienst hebben.
Weet de sleutel van de kleedkamer te vinden en loop met de scheidsrechter mee naar de kleedkamer, als dat nodig is. (kleedkamer zit buiten het hek, aan de rechterkant.
De kleedkamer zit in het gebouw van de Zwet)Ook heeft de scheidsrechter ( + eventuele beoordelaar of partner) recht op een aantal consumpties. Wees hier flexibel in!
Algemeen:
De kantine sluit 1,5 uur na de laatste training of na de laatste wedstrijd. Alleen in overleg met iemand van de kantinecommissie is het mogelijk om de kantine langer open te houden.
De persoon die kantinedienst heeft is verantwoordelijk voor de kantine, het tijdig sluiten en dat alles netjes word achtergelaten.
Maandag
16.45 Mineke openen Voordeur op slot
23.00 selectie sluiten
Dinsdag
16.45 Britt openen Voordeur op slot
18.15 Britt sluiten
19.00 Anet openen
22.00 Anet sluiten
Donderdag
16.45 Anita openen Voordeur op slot
23.00 selectie sluiten
Vrijdag
16.45 Mineke openen Voordeur op slot
18.15 Mineke sluiten
In onze kantine vinden wij het belangrijk dat een ieder die 18 jaar of ouder is en een kantinedienst draait waarbij alcohol verkocht word, in het bezit is van de cursus ‘Instructies verantwoord alcohol schenken’.
Daarom vragen we je om deze cursus te volgen voordat je de volgende kantinedienst gaat draaien. Het halen van deze cursus duurt ongeveer 15 minuten en is kosteloos.
Via de volgende link is de cursus te behalen: Cursus ‘Instructie verantwoord alcohol schenken’. Informatie hierover is ook in de doorzichtige map te vinden die in de kantine staat.
Graag het mail adres kantine@ritola.nl invullen bij de barverantwoordelijke. Op deze manier kunnen alle certificaten bij elkaar verzameld worden. Heb je vragen? Neem dan gerust contact op met Arjan of Monique.
Zaterdag
De eerste kantinedienst en de laatste kantinedienst, regelen zelf een kantinesleutel om te open en/of te sluiten.
Sleutels kunnen gehaald worden bij:
Coby Kuipers, De Hilde 29 Zuidlaren tel. 050-4091848
Rienus Doedens, De Slaiten 20 Zuidlaren 050-4095702
Voor het doorgeven van wijzigingen of het stellen van vragen: Arjan 0651711676 Monique 0620345636 of kantine@ritola.nl
Datum Tijdstip Wie
Maandag 2-9 22.00-23.00 Arjan Pot
Dinsdag 3-9 21.00-22.00 Francis Kruijer
Donderdag 5-9 22.00-23.00 Alwin van Gorkum
Zaterdag 7-9 8.15-10.00 Marieke Siemensma, Bas Rendering
10.00-11.30 Monique Kraf, Hilde Doornbos
11.30-13.00 Marije Dijk, Fabian Kuipers
13.00-15.00 Marian Tuinman, Gea Kuiper
15.00-17.15 Ben Cazemier, Mariette Zoer, Robert Wolthuis
17.15-19.00 Ineke Knijp, Lisa Huizinga
Veld opruimen Arjan Pot, Hylke van Gorkum
Maandag 9-9 22.00-23.00 Stan Terpstra
Dinsdag 10-9 21.00-22.00 Jan Sluiter
Donderdag 12-9 19.00-20.00 Robert Plaisier (wedstrijd midweek)
20.00-22.00 Marjolein Nijman (wedstrijd midweek)
22.00-23.00 Rosalie Hartman
Maandag 16-9 22.00-23.00 Hylke van Gorkum
Dinsdag 17-9 21.00-22.00 Gerbert Plaisier
Donderdag 19-9 22.00-23.00 Mieke Hoiting
Zaterdag 21-9 9.15-11.30 Fokko Schomaker, Geert Jansen
11.30-13.00 Anouk Schollema, Kim Hoekstra
13.00-15.00 Jerry Kuipers, Tim van Winsum
15.00-17.15 Willeke Sluiter, Lucas Meijer, Gerbert Plaisier
17.15-19.00 Tessa Doedens, Willem Jan Tuinman
Veld opruimen Thomas Polman, Fabian Kuipers
Maandag 23-9 22.00-23.00 Lisa Vedder
Dinsdag 24-9 21.00-22.00 Robert Wolthuis
Donderdag 26-9 19.00-20.00 Marije Dijk (wedstrijd midweek)
20.00-22.00 Francien Riemersma (wedstrijd midweek)
22.00-23.00 Arjan Pot
Zaterdag 28-9 8.15-10.00 Helma Tuinman, Gea Kuiper
10.00-11.30 Ben Cazemier, Thomas Hasper
11.30-13.00 Iain Kluin, Marco van Huizen
13.00-15.00 Geert Jansen, Marian Tuinman
15.00-17.15 Bas Rendering, Kirsten Kuiper, Julia Suijkerbuijk
17.15-19.00 Stan Terpstra, Hylke van Gorkum
Veld opruimen Tessa Doedens, Ineke Knijp
Maandag 30-9 22.00-23.00 Thomas Polman
Dinsdag 01-10 21.00-22.00 Lucas Meijer
Donderdag 03-10 22.00-23.00 Tessa Doedens
Maandag 7-10 22.00-23.00 Anouk Schollema
Dinsdag 8-10 21.00-22.00 Hilde Doornbos
Donderdag 10-10 22.00-23.00 Kim Hoekstra
Zaterdag 12-10 8.15-10.00 Helma Tuinman, Lars Kuiper
10.00-11.30 Francis Kruijer, Francien Riemersma
11.30-13.00 Rosalie Hartman, Alwin van Gorkum
13.00-15.00 Jerry Kuipers, Fokko Schomaker
15.00-17.15 Mariette Zoer, Jan Sluiter, Marjolein Nijman
17.15-19.00 Mieke Hoiting, Arjan Pot
Veld opruimen Marije Dijk, Marieke Siemersma
Maandag 14-10 22.00-23.00 Willem Jan Tuinman
Donderdag 17-10 19.00-20.00 Marieke Siemersma(wedstrijd midweek)
20.00-22.00 Johan Pater (wedstrijd midweek)
22.00-23.00 Robert Plaisier
Maandag 21-10 22.00-23.00 Iain Kluin
Dinsdag 22-10 21.00-22.00 Bas Rendering
Donderdag 24-10 22.00-23.00 Arjan Pot

Het maakt niet uit welke dag jullie schoonmaken; de sleutel kan bij mij gehaald worden (Zaalstede 16- tel 0504093072)
Ruilen onderling kan natuurlijk altijd, laten jullie mij dat dan ook even weten?

Week Datum begin Wie
week 35 26-8-2019 Marlize Doedens
Gerda Kanis
Geesje Hasper
week 36 2-9-2019 Senioren 1 (na Ritolatoernooi)
week 37 9-9-2019 Senioren 4
week 38 16-9-2019 Midweek 1
week 39 23-9-2019 A2
Week 40 30-9-2019 A1
Week 41 7-10-2019 Senioren 2
week 42 14-10-2019 Marni Spoelder
Gea Kuiper
Elma vd Ploeg
week 43 21-10-2019 Senioren 3
week 44 28-10-2019 Grote schoonmaak
16 september 2019 Jerry, Feronie, Roland
21 oktober 2019 Gerbert, Francien, Tim
18 november 2019 Teije, Astrid, Marcel L
16 december 2019 Marco van H, Tessa, Willem Jan
20 januari 2020 Martijn, Francois, Marco K
17 februari 2020 Thomas P, Ineke, Fabian
16 maart 2020 Robert W, Paula, Lars
20 april 2020 Ermo Jan, Robert P, Lisa H
18 mei 2020 Bas, Julia, Erik Venekamp
15 juni 2020 Hylke, Kim Hoekstra, Mark P
20 juli 2020 Lucas, Anouk, Jan
17 augustus 2020 Emiel, Marieke, Thomas H
21 september 2020 Erik V, Francis, Rienus

 

Datum Aanvangstijd Thuisteam Uitteam Zaaldienst Scheidsrechter
21-11-2019 19:30 Ritola MW1 Vitesse (Be) MW1 Coby Marlize Doedens
23-11-2019 16:45 Ritola 4 Thrianta 3 Hanneke Wim Venema
23-11-2019 15:30 Ritola C1 Hoogkerk C1 Hanneke Teije Kraf
23-11-2019 14:20 Ritola D1 Elko D1 Coby Robert Plaisier
23-11-2019 13:15 Ritola E2 AVO E2 Coby Tessa Doedens
30-11-2019 20:00 Ritola 1 Quick ’21/Vlug en Vaardig (G) 1 Rienus
30-11-2019 18:35 Ritola 2 Quick ’21/Vlug en Vaardig (G) 2 Rienus
30-11-2019 17:15 Ritola 3 Drachten3 Rienus
30-11-2019 16:00 Ritola A1 DrachtenA1 Rienus
30-11-2019 14:45 Ritola A2 ROG A2 Lizan Stan Terpstra
30-11-2019 13:40 Ritola C1 Nic. C1 Lizan Willem Jan Tuinman
30-11-2019 12:40 Ritola F2 Oerterp/VKC F1 Lizan Justin Spoelder
7-12-2019 20:00 Ritola 1 Rigtersbleek 1 Rienus
7-12-2019 18:35 Ritola 2 Drachten4 Rienus
7-12-2019 17:15 Ritola 3 Flamingo’s 2 Rienus
7-12-2019 14:45 Ritola 4 Roda ’70 1 Ina Bert Knijp
7-12-2019 16:00 Ritola A1 LDODK A2 Rienus
7-12-2019 13:40 Ritola D1 Roreko D1 Ina Ingrid Haan
7-12-2019 12:40 Ritola E1 DES (N) E1 Ina Manon Pater
7-12-2019 12:40 Ritola F2 Roda ’70 F1 Ina Manon Voerknecht
14-12-2019 19:10 Ritola B1 SDO (S) B1 Ina Wim Venema
14-12-2019 18:00 Ritola C1 Stadskanaal ’74 C1 Ina Rienus Doedens
14-12-2019 17:00 Ritola E1 Zunobri E1 Ina Rienus Doedens
14-12-2019 17:00 Ritola F1 Oerterp/VKC F1 Ina Lianne Pater
14-12-2019 17:00 Ritola F2 AVO F1 Ina Jelle Oosterlaan
19-12-2019 19:30 Ritola MW1 Nic./Hoogkerk MW1 Hanneke Rienus Doedens
11-1-2020 20:15 Ritola 1 Juventa 1 Coby
11-1-2020 18:50 Ritola 2 Sparta (Zw) 3 Coby
11-1-2020 17:30 Ritola 3 Hoogkerk 2 Hanneke
11-1-2020 14:55 Ritola 4 Niek 1 Lizan
11-1-2020 16:10 Ritola A1 Mid-Fryslân A1 Hanneke
11-1-2020 13:40 Ritola A2 Rodenburg/OWK/Sparta (Ze)/Zunobri A2 Lizan
11-1-2020 12:40 Ritola E1 Hoogkerk/Nic. E4 Lizan
11-1-2020 12:40 Ritola F1 Ritola F2 Lizan
18-1-2020 20:15 Ritola 4 De Parabool 7 Rienus
18-1-2020 19:10 Ritola B1 Korwi B1 Rienus Bert Knijp
18-1-2020 18:00 Ritola D1 AVO D2 Ina
18-1-2020 17:00 Ritola E2 Zunobri E2 Ina
18-1-2020 17:00 Ritola F1 AVO F1 Ina
23-1-2020 19:30 Ritola MW1 SDO (S) MW1 Rienus Tim van Winsum
25-1-2020 20:50 Ritola 1 CSL 1 Ina
25-1-2020 19:30 Ritola 2 CSL 2 Ina
25-1-2020 18:15 Ritola 3 De Granaet 2 Ina
25-1-2020 15:45 Ritola 4 HHV 4 Coby
25-1-2020 17:00 Ritola A1 OKO/BIES A1 Coby
25-1-2020 14:30 Ritola A2 DrachtenA3 Coby
25-1-2020 13:30 Ritola C1 Elko C1 Lizan
25-1-2020 12:35 Ritola E1 Nic./Hoogkerk E2 Lizan
25-1-2020 12:35 Ritola F2 Sparta (Ze) F1 Lizan
1-2-2020 20:40 Ritola 1 De Wâlden 1 Ina
1-2-2020 19:20 Ritola 2 De Wâlden 4 Ina
1-2-2020 18:05 Ritola 3 Harich 2 Ina
1-2-2020 16:50 Ritola A1 Nic./Hoogkerk A1 Hanneke
1-2-2020 15:35 Ritola A2 DWA/Argo A2 Hanneke
1-2-2020 14:30 Ritola C1 SDO (S) C1 Coby
1-2-2020 13:30 Ritola D1 SCO D2 Coby
1-2-2020 12:30 Ritola E1 WSS E1 Coby
1-2-2020 12:30 Ritola F2 Ritola F1 Coby
6-2-2020 19:30 Ritola MW1 Moedig Voorwaarts MW2 Hanneke Rienus Doedens
8-2-2020 16:45 Ritola B1 AVO B3 Lizan Marlize Doedens
8-2-2020 15:35 Ritola D1 EKC 2000 D1 Lizan
8-2-2020 14:30 Ritola E2 Roda ’70 E1 Lizan
8-2-2020 14:30 Ritola F1 Roda ’70 F1 Lizan
29-2-2020 13:00 Ritola 4 ROG 5 Coby
29-2-2020 11:50 Ritola B1 EKC 2000 B1 Ina
29-2-2020 10:45 Ritola E2 Nic./Hoogkerk E3 Ina
29-2-2020 10:45 Ritola F1 Sparta (Ze) F1 Ina
7-3-2020 20:50 Ritola 1 De Parabool 1 Rienus
7-3-2020 19:30 Ritola 2 Mid-Fryslân 4 Rienus
7-3-2020 18:15 Ritola 3 Oranje Zwart 2 Rienus
7-3-2020 17:05 Ritola A1 DTS (S) A1 Rienus
12-3-2020 19:30 Ritola MW1 AVO MW2 Ina Tim van Winsum
14-3-2020 17:50 Ritola A2 Zunobri/OWK/Rodenburg/Sparta (Ze) A3 Hanneke
14-3-2020 16:40 Ritola B1 Stadskanaal ’74 B1 Hanneke Marlize Doedens
14-3-2020 15:30 Ritola C1 Thrianta C1 Rienus
14-3-2020 14:30 Ritola E2 Stadskanaal ’74 E1 Rienus
19-3-2020 19:30 Ritola MW1 Roreko MW1 Coby Wim Venema
21-3-2020 20:20 Ritola 1 Apeldoorn 1 Ina
21-3-2020 18:55 Ritola 2 Apeldoorn 2 Ina
21-3-2020 17:35 Ritola 3 CSL 3 Coby
21-3-2020 16:15 Ritola A1 Heerenveen A1 Coby
21-3-2020 15:10 Ritola E1 AVO E3 Coby
21-3-2020 15:10 Ritola F2 WSS F1 Coby
28-3-2020 12:30 Ritola A2 Invicta/Frigro/Harkema A3 Coby
28-3-2020 11:25 Ritola B1 Hoogkerk/Nic. B3 Coby
28-3-2020 10:15 Ritola D1 SIOS D2 Rienus
28-3-2020 09:15 Ritola E2 DWA/Argo E1 Rienus
28-3-2020 09:15 Ritola F1 WSS F1 Rienus

Voor het vervoer roosteren we de ouders in van de jeugdleden. Vriendelijk het verzoek als u verhinderd bent, zelf voor de vervanging te zorgen. Liever niet via de trainer/coach, deze houdt zich al met zoveel andere zaken bezig. Graag wel melden aan de coach wie er dan rijdt.

Datum Tijd Thuisteam Uitteam Accommodatie Plaats Vertrek Vervoer
23-11-2019 19:50 De Wâlden 4 Ritola 2 De Hege Walden OENTSJERK 17.20 Hartman, Dijk en Van Huizen
23-11-2019 12:50 Nic./Hoogkerk A1 Ritola A1 Europapark GRONINGEN 11.30 Bruin, Spoelder en Ezinga
23-11-2019 16:00 Rodenburg/OWK/
Sparta (Ze)/Zunobri A2
Ritola A2 Rodenburghal LEEK 14.30 Van de Wouw, Bekkering, Kanis
23-11-2019 12:00 Zunobri E1 Ritola E1 Quicksilver S ZUIDHORN 10.45 Leeuwerke en De Graaf
23-11-2019 10:00 AVO F1 Ritola F2 Kloosterveste ASSEN 08.50 Spee en Wolthuis
30-11-2019 12:00 AVO B3 Ritola B1 Kloosterveste ASSEN 10.50 De Jonge, Kiel en Pater
30-11-2019 15:15 EKC 2000 D1 Ritola D1 Bargeres EMMEN 13.50 Douma, Goelema, Deen en Otto
30-11-2019 10:00 WSS E1 Ritola E1 De Binding OUDE PEKELA 08.45 Stoepker en Dijkstra
30-11-2019 10:15 Roda ’70 E1 Ritola E2 Brede school Noord DELFZIJL 08.55 Van der Ploeg en Hillenga
30-11-2019 09:15 Roda ’70 F1 Ritola F1 Brede school Noord DELFZIJL 07.55 Kliphuis en Heeling
7-12-2019 13:00 Zunobri/OWK/
Rodenburg/Sparta (Ze) A3
Ritola A2 Quicksilver S ZUIDHORN 11.30 Van Hul, Hulshof en Kruijer
7-12-2019 17:25 EKC 2000 B1 Ritola B1 Bargeres EMMEN 16.00 Oosterlaan, Laanstra en Liemburg
7-12-2019 10:00 Nic./Hoogkerk E3 Ritola E2 Europapark GRONINGEN 08.55 Williams en Trip
7-12-2019 11:00 Sparta (Ze) F1 Ritola F1 Rodenburghal LEEK 09.45 Heerema en Folkers
14-12-2019 19:00 Mid-Fryslân/Jansma Burdaard 4 Ritola 2 De Twine GROU 17.00 Hartman, Siemensma en Hoekstra
14-12-2019 15:20 DTS (S) A1 Ritola A1 Surventohal SURHUISTERVEEN 13.40 Jansma, Roy Terpstra, Jansen
14-12-2019 13:00 DWA/Argo A2 Ritola A2 Ripperdahal WINSUM GN 11.20 Pieters, Schoonveld en Veldhuis
14-12-2019 10:00 SCO D2 Ritola D1 De Steense WOLVEGA 08.20 Kliphuis, Buerman, Tuik en Vink
11-1-2020 16:00 Stadskanaal ’74 B1 Ritola B1 De Spont STADSKANAAL 14.45 De Jonge, Linker en Van Schoonhoven
11-1-2020 12:00 Nic. C1 Ritola C1 Europapark GRONINGEN 10.50 Fokkens, Terburg en Terpstra
11-1-2020 14:00 Stadskanaal ’74 E1 Ritola E2 De Spont STADSKANAAL 12.45 Van der Ploeg en Tijdens
11-1-2020 12:40 Ritola F1 Ritola F2 De Zwet ZUIDLAREN Geen vervoer nodig, is in Zuidlaren
18-1-2020 14:30 Apeldoorn 2 Ritola 2 Zuiderpark APELDOORN 12.00 Hartman, Tuinman en Plaisier
18-1-2020 12:00 Heerenveen A1 Ritola A1 Hoekstra hal HEERENVEEN 10.10 Bruin, Spoelder, Pater
18-1-2020 14:15 Elko C1 Ritola C1 De Brug ELIM 12.45 Jonge Poerink, Van der Ploeg en Medema
18-1-2020 10:00 AVO E3 Ritola E1 Kloosterveste ASSEN 08.50 Stoepker en Hoppentocht
25-1-2020 13:10 SIOS/Jumbo Wolvega D2 Ritola D1 De Steense WOLVEGA 13.25 Buerman, Deen en Van de Bijl
25-1-2020 10:00 AVO E2 Ritola E2 Kloosterveste ASSEN 08.55 Hillenga en Trip
25-1-2020 10:00 WSS F1 Ritola F1 De Binding OUDE PEKELA 08.45 Tijdens en Heeling
1-2-2020 09:00 DWA/Argo E1 Ritola E2 Ripperdahal WINSUM GN 07.45 Williams en Tijdens
1-2-2020 12:30 Ritola F2 Ritola F1 De Zwet ZUIDLAREN Geen vervoer nodig, is in Zuidlaren
8-2-2020 18:00 Quick ’21/Vlug en Vaardig (G) 2 Ritola 2 De Hege Fiif HURDEGARYP 16.00 Hartman, Van Gorkum en Polman
8-2-2020 15:25 Drachten/Van der Wiel A1 Ritola A1 SNIJ Noord Hal DRACHTEN 13.45 Britt Terpstra, Voerknecht en Ezinga
8-2-2020 12:05 ROG A2 Ritola A2 Lewenborg GRONINGEN 10.35 Meertens, Van de Wouw, Van Hul
8-2-2020 09:15 Oerterp/VKC F1 Ritola F2 De Wier URETERP 07.55 Huisman en Vochteloo
15-2-2020 16:20 Hoogkerk/Nic. B3 Ritola B1 Hoogkerk GRONINGEN 15.20 Oosterlaan, Kiel en Laanstra
15-2-2020 17:10 Thrianta C1 Ritola C1 Activum HOOGEVEEN 15.45 Liemburg, Linker en Bekkering
29-2-2020 18:45 Drachten/Van der Wiel 4 Ritola 2 SNIJ Noord Hal DRACHTEN 17.00 Hartman, Siemensma en Plaisier
29-2-2020 13:35 LDODK/Rinsma Modeplein A2 Ritola A1 Kortezwaag GORREDIJK 11.45 Jansma, Roy Terpstra, Britt Terpstra
29-2-2020 17:35 Drachten/Van der Wiel A3 Ritola A2 SNIJ Noord Hal DRACHTEN 16.00 Hulshof, Kanis en Schoonveld
29-2-2020 11:00 Roreko D1 Ritola D1 De Slenken DE WIJK
29-2-2020 09:30 DES (N) E1 Ritola E1 De Brinkhof NORG 08.20 Leeuwerke en Dijkstra
29-2-2020 09:15 Roda ’70 F1 Ritola F2 Brede school Noord DELFZIJL 07.55 Spee en Huisman
7-3-2020 13:35 SDO (S) B1 Ritola B1 Sporthal Schoonoord SCHOONOORD 12.20 Linker, Pater en Van Schoonhoven
7-3-2020 15:00 Stadskanaal ’74 C1 Ritola C1 De Spont STADSKANAAL 13.45 Fokkens, Terpstra en Trip
7-3-2020 09:15 Oerterp/VKC F1 Ritola F1 De Wier URETERP 07.55 Heerema en Folkers
14-3-2020 17:15 Sparta (Zw) 3 Ritola 2 Windesheim ZWOLLE 15.00 Hartman, Hoekstra en Polman
14-3-2020 16:00 Mid-Fryslân/Jansma Burdaard A1 Ritola A1 De Twine GROU 14.00 Jansen, Britt Terpstra, Amber Terpstra
14-3-2020 12:00 Elko D1 Ritola D1 De Brug ELIM
14-3-2020 13:00 Hoogkerk/Nic. E4 Ritola E1 Hoogkerk GRONINGEN 11.55 De Graaf en Hoppentocht
14-3-2020 10:00 WSS F1 Ritola F2 De Binding OUDE PEKELA 08.45 Huisman en Vochteloo
21-3-2020 12:10 Invicta/Frigro/Harkema A3 Ritola A2 Van der Bijhal KOLLUM 11.00 Kruijer, Pieters en Veldhuis
21-3-2020 13:00 Korwi B1 Ritola B1 Stikkerlaan WINSCHOTEN 11.45 De Jonge, Oosterlaan en Liemburg
21-3-2020 14:45 SDO (S) C1 Ritola C1 Sporthal Schoonoord SCHOONOORD 13.30 Jonge Poerink, Otto en Medema
21-3-2020 12:00 AVO D2 Ritola D1 Kloosterveste ASSEN
21-3-2020 09:00 Zunobri E2 Ritola E2 Quicksilver S ZUIDHORN 07.50 Hillenga en Trip
21-3-2020 10:00 AVO F1 Ritola F1 Kloosterveste ASSEN 08.55 Kliphuis en Heeling
28-3-2020 17:05 CSL 2 Ritola 2 It Gryn STIENS 15.00 Hartman, Dijk en Van Huizen
28-3-2020 15:10 OKO/BIES A1 Ritola A1 De Veste OPENDE 13.30 Pater, Voerknecht, Amber Terpstra
28-3-2020 14:00 Hoogkerk C1 Ritola C1 Hoogkerk GRONINGEN 12.50 Terburg, Van der Ploeg en Trip
28-3-2020 10:00 Nic./Hoogkerk E2 Ritola E1 Europapark GRONINGEN 08.55 Leeuwerke en Dijkstra
28-3-2020 09:50 Sparta (Ze) F1 Ritola F2 Rodenburghal LEEK 08.35 Wolthuis en Vochteloo